Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu
Id: 285703
olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 2879x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč