Pavla Fořtová-Šámalová
Budva
Id: 187507
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1241x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 809 Kč
16.5.2019, 19:58:00
15.5.2019 | 20:20 | 1 809 Kč |