Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula
Id: 49201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, popis Korčula 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2575x
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
14 500 Kč