Pavla Fořtová-Šámalová
Pevnost v Dubrovníku
Id: 105604
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 30 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1374x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč