Pavla Fořtová-Šámalová
Praha - Tržiště
Id: 200020
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1322x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč