Pavla Fořtová-Šámalová
U Rtyně v Podkrkonoší
Id: 212401
tempera/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, ve spodní části popsáno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1103x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč