Pavla Fořtová-Šámalová
Ústí Lužické a Cihlářské ulice
Id: 208711
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 56 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1405x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč