Pavla Mautnerová
Kompozice
Id: 244601
kombinovaná technika/deska, celkový rozměr objektu 40 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, oděrky na kovovém rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 4793x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
52 001 Kč
Příhozy: 53