Pavla Mautnerová
Kompozice v červeném
Id: 254607
strukturální malba/deska, rozměr 53,5 x 40,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno,po
zobrazeno: 2561x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč