Pavla Mautnerová
Object Sacral
Id: 250804
kombinovaná strukturální technika/deska, rozměr 40 x 43,5 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno,po
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
33 001 Kč