Peter Dobiš
Majáles
Id: 429504
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 626x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 100 Kč