Peter Nagy
Akt
Id: 65302
originální bromostříbrná fotografie, signováno na zadní straně, rozměr 30,3 x 20,4 cm, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3158x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč