Peter Nižňanský
Fénix (Zrození Toho)
Id: 444301
leštěný a patinovaný cín/zlato/žulový podstavec, rozměr bez podstavce 100 x 50 cm, s podstavcem 115 cm, neznačeno, součástí je mírně poškozený bílý podstavec - kvádr 95 x 27 cm, na několika místech praskliny v kovu
zobrazeno: 4302x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
166 000 Kč