Peter Nižňanský
Sedící
Id: 444302
leštěný a patinovaný bronz na žulovém podstavci, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno na spodní části (pravé chodidlo)
zobrazeno: 8899x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 700 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 91