Petr Jaroš
Chalupy
Id: 45
rozměr 32 x 26 cm, olej/karton, signováno PD, nerestaurováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3994x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
17.7.2012, 20:30:00
17.7.2012 | 20:29 | 2 500 Kč |