Petr Jaroš
Na kraji lesa
Id: 166702
olej/plátno, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav obrazu viz foto, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2446x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč