Petr Jaroš
Na pastvě
Id: 40809
olej/plátno, rozměr 51 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, drobně oloupaná malba, lokální poškození, značně otlučený rám
zobrazeno: 2176x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč