Petr Jaroš
Partie z Klobouk u Hustopeč
Id: 170603
olej/plátno, rozměr 79 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, rám v minulosti opravován, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3434x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 49