Petr Modlitba
Dinosauři
Id: 361001
akavarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 1324x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 800 Kč