Čas na serveru 02:16:19

Petr Modlitba
Dinosauři - období jury

Id: 507101

Dinosauři - období jury

  •  / Dinosauři - období jury / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Nová cesta do pravěku, naps. Vladimír Socha, vyd. CPress, Brno, 2019 (str. 36 - 37) kniha přiložena

zobrazeno: 3219x

Vyvolávací cena:

49 000