Petr Modlitba
Dinosauří rekordmani
Id: 509304
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, uvedeno v brožuře Dinosauří rekordmani, brožura přiložena
zobrazeno: 786x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč