Čas na serveru 12:35:32

Petr Modlitba
Diplodocus

Id: 507201

Diplodocus

  •  / Diplodocus / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 5893x

Vyvolávací cena:

23 000