Petr Modlitba
Gigantopithecus Blacki
Id: 519803
olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, bude publikováno jako ilustrace v připravované knize Atlas prehistorických živočichů, vyd. Albatros, po
zobrazeno: 1238x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
28 000 Kč