Čas na serveru 02:19:06

Petr Modlitba
Gigantopithecus Blacki

Id: 519803

Gigantopithecus Blacki

  •  / Gigantopithecus Blacki / Petr Modlitba

olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, bude publikováno jako ilustrace v připravované knize Atlas prehistorických živočichů, vyd. Albatros, po

zobrazeno: 846x

Vyvolávací cena:
7 500

14 000

2024,09-1,09,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu