Petr Modlitba
Jediný syn
Id: 363604
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 49 x 30,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně autorova razítka, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1114x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč