Petr Modlitba
Lov krokodýla
Id: 488206
olej/karton, rozměr ve výřezu 39,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po
zobrazeno: 3116x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
36 200 Kč