Petr Modlitba
Placodus Gigas
Id: 367701
olej/karton, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 22 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno ,rámováno
zobrazeno: 991x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
35 000 Kč