Petr Modlitba
Setkání s grizzlym
Id: 530901
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 309x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
2024,12-1,02,20,27,00
minimální příhoz 500 Kč