Petr Modlitba
Skoropták
Id: 404505
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena brožura Dinosauří rekordmani, kde je dílo publikováno
zobrazeno: 681x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč