Petr Modlitba
Tyrannosaurus rex
Id: 72041
olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4912x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč