Petr Pavlištík
Na schovávanou
Id: 140901
olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, drobná odřeninka na obraze
zobrazeno: 2781x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 100 Kč