Petr Sís
Festival kouzelníků
Id: 452101
barevná litografie/papír, rozměr listu 58 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, litografie pro film Hudba kolonád, který podle vlastního námětu a scénáře realizoval v roce 1975 režisér Vladimír Sís jako vzpomínku na fiktivního karlovarského eskamotéra Viliho Broda.
zobrazeno: 1061x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč