Petr Šmaha
Dva
Id: 1344
olej/plátno, rozměr 47 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2230x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč