Petr Šmaha
Telefon
Id: 1556
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, olištováno, původní stav
zobrazeno: 2347x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč