Petr Šmaha
Vztahy
Id: 1468
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2271x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč