Petra Oriešková
Tajemství třinácté komnaty II
Id: 323303
olej/koláž/plátno, rozměr 180 x 180 cm, značeno na blindrámu, datováno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti restaurováno, obraz pochází z významné pražské sbírky
zobrazeno: 17647x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 87