Philipp Hieronymus Brinckmann
U potoka
Id: 82305
rudka/ruční papír, velikost kresby 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, popis, posunutý list, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2095x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč