Čas na serveru 08:47:49

Philippe Halsman
Marilyn Monroe - sitting pro časopis Life

Id: 475903

  •  / Marilyn Monroe - sitting pro časopis Life / Philippe Halsman

fotografie, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 382x

Vyvolávací cena: