Čas na serveru 01:51:02

Philips Wouwerman - následovník
Krajina s jezdci na břehu řeky

Id: 506201

  •  / Krajina s jezdci na břehu řeky / Philips Wouwerman - následovník

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 20 cm, neznačeno, rámováno, dírka v rámu v horní části, v minulosti restaurováno, v horní části prasklé dřevo (viz foto)

zobrazeno: 314x

Vyvolávací cena:

2 600