Philips Wouwerman - následovník
Krajina s jezdci na břehu řeky
Id: 506201
olej/dřevo, rozměr 27,5 x 20 cm, neznačeno, rámováno, dírka v rámu v horní části, v minulosti restaurováno, v horní části prasklé dřevo (viz foto)
zobrazeno: 347x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč