Pierre Alexandre Schoenewerk
Žena u fontány
Id: 303804
bronzová plastika, celková výška 56 cm, značeno ve spodní části, dále značka litce, na povrchu drobné otěrky, stav viz foto, 19. stol.
zobrazeno: 4273x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč