podle: bratři Martin a Jiří z Kluže
Sv. Jiří
Id: 531901
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 41,5 cm, rozměr podstavce 9 x 21 x 9 cm, neznačeno, ve spodní části oťuky mramoru, vytvořeno ve 20. stol. podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu
zobrazeno: 252x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
2024,12-1,02,20,31,00
minimální příhoz 500 Kč