Pravoslav Kotík
Abstraktní krajina
Id: 84307
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen
zobrazeno: 1918x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč