Pravoslav Kotík
Bez názvu
Id: 54503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2966x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč