Pravoslav Kotík
Erotická scéna
Id: 194706
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně rámováno
zobrazeno: 3966x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč