Pravoslav Kotík
Konvolut deseti kusů
Id: 979
Koňský povoz, dřevoryt, 10,7 x 13,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917; Dáma v klobouku,kresba/papír,13,7 x 21,5cm, signováno uprostřed dole, datováno 1925; Za povozem, kresba, ve výřezu 12 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925; Postava akvatel/tuž, ve výřezu 20 x 16 cm, signováno vpravo dole monogramem; Ptáci na střeše, akvarel, ve výřezu 20,5 x 18,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 27; V náručí, akvarel, 17 x 10 cm, signováno vpravo dole monogramem; Dvě postavy, akvarel, 10,2 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 30; Sedící, kresba, 18 x 13,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, Paris 1924; Běžící, tempera, 15 x 10 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 1912; Za rohem, kresba tuží, 15 x 17 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 21; volně loženo, nerámováno, některé položky paspartovány, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 3432x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
12 000 Kč