Pravoslav Kotík
Kristus
Id: 42603
olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, majitelem konzultováno s kurátorem Pavlem Šmidrkalem
zobrazeno: 2607x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 200 Kč