Pravoslav Kotík
Mirjam
Id: 324804
olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, značeno monogramem uprostřed, popsáno v ploše, poškozený rám
zobrazeno: 2080x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
24 000 Kč