Pravoslav Kotík
Na nádraží
Id: 220104
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 34 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 4272x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 21