Pravoslav Kotík
Plachetnice
Id: 538
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno ´27, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2786x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
9 500 Kč
14.10.2013, 20:40:00
10.9.2013 | 19:03 | 9 500 Kč |