Pravoslav Kotík
Podobizna
Id: 341801
olej/plátno, rozměr 41,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3336x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč