Pravoslav Kotík
Pohled na město
Id: 47706
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu z roku 2008
zobrazeno: 2113x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč